Dance fitness

Dance fitness

 • Dance fitness nodarbības ir lielisks līdzeklis pret stresu un nogurumu, kā arī efektīvs kardio treniņš un līdzeklis svara samazinašanai. Deju kustības nostiprina visu ķermeņa muskulatūru, tajā skaitā arī sirdi. Vienā nodarbībā var sadedzināt aptuveni 700 – 1000 kalorijas. Dance fitness ir deju kustību apvienojums ar aerobikas elementiem.
 • Treniņa princips
  Dance fitness izmanto aerobā treniņa un intervālu treniņa principus, pateicoties kuriem dalībnieks no nodarbības iegūst maksimālu labumu. Lēnākam ritmam seko ātrāks ritms, augstākas intensitātes kustībām, kas kāpina sirdsdarbību, seko zemākas intensitātes kustības, kas normalizē pulsu.  Tas arī ļauj dažādu fiziskās sagatavotības līmeņu cilvēkiem regulēt intensitātes līmeni atbilstoši savām vajadzībām.
 • Ieguvumi no Dance fitness:
  - Tas ir lielisks kardio treniņš.
  - Deju kustības nostiprina visu ķermeņa muskulatūru, ieskaitot pašu svarīgāko muskuli - sirdi.
  - Tas ir līdzeklis pret stresu un nogurumu.
  - Tas ir viegli! Slodze, protams, ir liela, bet mūzika un deju ritmi ļauj aizmirst par nogurumu.
  - Treniņa laikā ir augsts enerģijas patēriņa līmenis. Vienā nodarbībā var sadedzināt 700 – 1000 kalorijām. Tas gan atkarīgs no individuālās fiziskās sagatavotības un kustību intensitātes.  

  Šīs nodarbības paredzētas ikvienam, gan dejotājam, gan nedejotājam. Dejot var jebkurš un jebkurā vecumā!
  Līdzi jāņem ērts treniņtērps, kurā jūties brīvi, kājās aerobikas botas un, noteikti, labs garastāvoklis.

Pieraksties uz nodarbībām

Lai pierakstītos uz nodarbībām un saņemtu papildus informāciju par tām, lūdzu, sazināties ar pasniedzēju Lauru Frančenko zvanot uz tālr.:(+371) 29 196 028