Balets

Balets

Bērnu baleta nodarbības studijā BalletStar ir lieliska iespēja ielikt pamatus jaunā cilvēka pilnvērtīgā attīstībā. Bērna ķermenis ir ļoti plastisks. To var salīdzināt ar mālu, kas prasmīga meistara rokās pārvēršas mākslas darbā.

Nodarbības notiek aizraujošā rotaļu formā, nodrošinot bērnam prieku, labu noskaņojumu un lieliskus rezultātus!

Līdzīgu lomu spēlē arī mūsu baleta studija bērniem – ar pedagoģiskām metodēm un savu pieredzi pasniedzējs bērnu ķermeņus padara par ideālu izteiksmes līdzekli. Taču atšķirībā no skulptūras tie ir dinamiski, kustīgi, universāli savā nepiespiestībā un pausto formu daudzveidībā.

Kāpēc ir vērts nodarboties ar baletu?

Baleta studija attīsta ne tikai noteiktas kustības un radošas spējas, bet arī māca bērniem justies brīvi uz skatuves uzstāšanās laikā. Mēs ne tikai vienkārši vadām bērnu baleta nodarbības, bet cenšamies katrā bērnā ieaudzināt patiesu mīlestību uz šo mākslu – jo tikai dziļa emocionāla aizrautība nodrošina audzēkņiem maksimālu pašatdevi un, tātad, arī progresu:

  • balets — nav vienkārši deja, tas ir klasiskās dejas mākslas virsotne, tas ir dzīvesveids. Nodarbošanās ar baletu maina cilvēku it visās jomās: vairo veselību, skaistumu, gribasspēku, izglītību un kultūru;
  • tas prasa daudz spēka un centības, bet arī tikpat daudz dod. Balets attīsta lokanību, spēku, iznesību, grāciju un pareizu stāju.

Balets audzina atbildību, cītību, spēju strādāt ar sevi un prasmi sasniegt nospraustos mērķus. Tas atklāj iekšējo potenciālu, radošos dotumus, vairo gara spēku un cēlsirdību, dod zināšanas par mūziku, kultūru un vēsturi.

 

Video no baleta studijas

 

Baleta nodarbību grafiks

   Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena

 

16:20 – 17:20 / no 7 gadiem
17:20 – 18:20 / no 5 -6 gadiem

18:30-19.15 / no 4-5

 

 

 

16:20 – 17:20 / no 7 gadiem
17:20 – 18:20 / no 5 -6 gadiem

18:30-19.15 / no 4-5

 

 

       

Pieraksties uz nodarbībām

Lai pierakstītos uz nodarbībām un saņemtu papildus informāciju par tām, lūdzu, sazināties ar pasniedzēju Ellu Beluginu, zvanot uz tālr.: + 371285 555 58

Kontakti

Par treneri

mācības Rīgas Horeogrāfijas vidusskolā
Par treneri

Par treneri

mācības Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijā, profesionālais bakalaura grāds “Deju un ritmikas skolotājs”.
Par treneri

Par treneri

mācības Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijā, profesionālais maģistra grāds “Dejas pedagoģija”.
Par treneri

Par treneri

Rīgas Pedagoģijas un vadības izglītības akadēmijas atskaites koncertā biju horeogrāfe Latvijas Nacionālās operas solistiem Iļjanai Puhovai un Viktoram Seiko, kā arī iestudēju horeogrāfiju tautas deju ansamblim “Ivuška” Rīgā.
Par treneri

Par treneri

Ella Belugina atvēra BalletStar studiju Jūrmala; pasniedz baleta nodarbības Latīcijai Lagutenko un Valentīnai - Veronikai Lagutenko, bērnam slavenā roks – muzikanta Iļjai Lagutenko; piedalās TV šovā Latvijas televīzijā “Dejo ar zvaigzni”. Iestudē dejas Raimondam Andersonam (sporta deju treneris) un Evijai Skultei (latviešu aktrise).
Par treneri

Par treneri

 Septembrī BalletStar studija svin savu otro sezonu sporta klubā “Bulduri”  Оktobrī audzēkņi apmeklē Latvijas Nacionālo operu un baletu  Novembrī studijas audzēkņi piedalās konkursā “Debut Premium”, studijas audzēknes Adelina Abramova un Marija Sproģe iegūst 3.vietu  Decembrī BalletStar studijas audzēkņu koncerts “Jaungada pasaka”
\