Fitnesa joga

Fitnesa jogas

Par nodarbību

Jogas nodarbības Katei ir dvēseles un ķermeņa terapija, ar kuras noslēpumiem viņa ar prieku ir gatava dalīties ar visiem, kas vēlas pievienoties viņai šajā treniņā. Kate uzskata, ka, lai saņemtu visoptimālāko rezultātu diezgan īsā nodarbības laikā, katram cilvēkam ir maksimāli jākoncentrējas uz sevi, savu veselību un iekšējām sajūtām ķermenī, atstājot vismaz uz vienu stundu visas rūpes ģērbtuvē. Tieši kompleksa pieeja body&mind tipa nodarbībās (joga, pilates, callanetika utt.) un to apmeklējumu regularitāte palīdz sasniegt vēlamo wellness efektu - fizisko un garīgo labsajūtu.
 
Katerina ir sertificēts ūdens aerobikas un jogas treneris.
 
Kate sāka aktīvi praktizēt jogu pirms 7 gadiem, vēlāk iegūšot zināšanas Latvijas Universitātē Indijas zinātņu fakultātē, kā arī Indijas universitātē Dev Sanskrit Vishwavidyalaya (http://www.dsvv.ac.in/), ar kuru viņa turpināja aktīvi sadarboties kā līdzautore dažiem rakstiem par jogu Latvijā un Indijā. Kate interesējas par jogas integrāciju Rietumu (Latvijas) sabiedrībā un regulāri uzstājas Latvijas Universitātes organizētajos semināros un paneļdiskusijās kā spīkere. Viņa uzskata, ka tāda unikāla dāvana no austrumiem kā joga jāizmanto ļoti racionāli un apzināti, ņemot vērā Rietumu cilvēku specifiku un vajadzības.
 
Savās klasēs Kate vienmēr komunicē ar grupu un ieklausās tās vajadzībās, piedāvājot dažādas fitnesa jogas programmas, īpašu uzmanību pievēršot konkrētam mērķim. Piemēram, kopā ar treneri jūs varat izmēģināt power yoga / weight loss yoga, kuras galvenais virzies ir ķermeņa muskulatūras pastiprināšana, vielmaiņas procesu paātrināšana un aktīvāka tauku sadedzināšana, vai, ja jūsu mērķis ir atbrīvoties no pārmērīga stresa un noguruma, nāciet uz yoga relax / yin joga, kuru laikā mēs vairāk koncentrējamies uz dziļu stiepšanu un pilnu ķermeņa relaksāciju .
 
Katerinas motto: Panākumus jogā sasniegs ikviens, kas spēs pārvarēt savas šaubas.
 
Novembrī trenere gaida ikvienu, lai kopā izmēģināt bezmaksas nodarbības, kuru laikā Jums būs iespēja pamēģināt dažādas fitnesa jogas programmas, uzlabot imunitāti, kā arī iepazīties ar treneri! 
 

Nodarbību grafiks:

 
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
 19:30      19:30      

 

Pieteikties uz nodarbību: 

Lai pieteiktos uz nodarbību sazinieties ar treneri Kati Frolovu zvanot pa tālruni: (+ 371) 296 63 655.